Zespół Rockoholic

Zespół Rockoholic
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Warszawa
Utworów:
3
Oglądany:
2352 razy
iDesk:
https://pl-pl.facebook.com/ofcrockoholic
Założenie konta:
9 kwietnia 2015
Ostatnia aktualizacja:
7 czerwca 2016
Rockoholic – zespół powstały na początku roku 2014, a jego założycielem jest aktor, Mikołaj Krawczyk.
W swoim dorobku artystycznym grupa ma dwa single, a do każdego z nich zrealizowany został teledysk. Mowa o utworach „Wykochaj mnie na śmierć“ i „Teraz Ty“.
Klip do pierwszego utworu powstał na jednym ze śląskich złomowisk, a do drugiego w podwarszawskim schronisku. Oprócz dużego zainteresowania wśród polskich stacji radiowych, zespół zaliczył także wielki sukces za granicą, utwory emitowane były m.in w radio PRL LONDON i SZKOCJA.fm. Zespół nadal jest „puszczany“ w radio Dublin – Near.fm, w programie „Polska tygodniówka“.
Od 13 kwietnia 2015 utwory zespołu pojawiać będą się w ramówce polonijnej stacji radiowej, nadającej w Niemczech, Radio Aspekt.


Wokalista Mikołaj Krawczyk reaktywuje grupę.Pracują w odnowionym składzie. Pierwszy występ w nowym składzie odbył się 10 stycznia 2016, Kraków, Bonarka, godz. 17:30

Obecny skład zespołu: Mikołaj Krawczyk, Tomek "Tomo" Niemiec, Kuba Majerczyk, Ania Jęczarek.

27 maja 2016 odbyła się wyczekiwana premiera najnowszego utworu grupy - „Masz to, co ja“. Słowami oraz muzyką zajął się Wojciech Byrski. Premiera miała miejsce w programie śniadaniowym – „Dzień Dobry TVN“.
Zespół Rockoholic pracuje obecnie nad debiutancką płytą.

Obecnie, utworu "Masz to, co ja" można posłuchać m.in w:

Radio Aspekt (Niemcy)
Radio szkocja.fm
Radio ERA
Radio Szok Party

kalendarium

Brak wydarzeń w kalendarium